سفر به یونان   اقامت یونان - Go To Greece

  اقامت یونان

  اقامت یونان

چرا باید هرچه سریعتر برای دریافت اقامت یونان اقدام کنید؟

در این مطلب سعی داریم به برخی از سولات رایج در مورد اقامت یونان از طریق برنامه سرمایه گذاری توضیحاتی ارائه دهیم ، اینکه چرا شما باید بدون تأخیر و در اولین فرصت درخواست ویزای اقامت اتحادیه اروپا را از طریق برنامه سرمایه گذاری یونان با بهترین شرایط ممکن و کمترین هزینه ارائه دهید را در این مطلب مورد بررسی قرار داده ایم. 

آیا یونان مجوز اقامت را با قیمت مناسب ارائه می دهد؟

بله ، افراد متقاضی دریافت  اقامت یونان توسط برنامه سرمایه گذاری می توانند با حداقل سرمایه گذاری ممکن اجازه اقامت یونان را دریافت کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید خرید یک ملک در یونان با حداقل بودجه 250،000 یورو است. این هزینه بهترین و اقتصادی ترین پیشنهاد برای دریافت اقامت در اتحادیه اروپا است. به عنوان مثال ، اجازه اقامت اسپانیا 500000 یورو تعیین شده است ، در قبرس از 300،000 یورو به بالا ، در مالت 330000 یورو ، در موناکو 1میلیون یورو برای دریافت اجازه اقامت باید پرداخت کنید . 

اگر قصد دریافت اجازه اقامت در یونان را دارید ، به شما توصیه می کنیم تصمیم خود را به تأخیر نیندازید زیرا ممکن است شرایط برنامه مهاجرت تغییر کند و میزان سرمایه گذاری حداقلی افزایش یابد. 

چه مدت زمان برای تصمیم گیری نیاز داریم؟ 

برنامه مهاجرت یونان فعلا بدون تغییر باقی مانده است: شما می توانید با سرمایه گذاری از 250،000 یورو به بالا در املاک ، اجازه اقامت بگیرید. با این حال ، رسانه های یونان اطلاعاتی را منتشر کرده اند که دولت در حال بررسی افزایش دو برابری سرمایه گذاری و همچنین تغییرات دیگر است. 

به عنوان مثال ، نزدیکترین رقیب برنامه سرمایه گذاری یونان – اسپانیا – با حداقل سرمایه گذاری 500000 یورویی ، تقاضای بالایی دارد.

اگر می خواهید از فرصت استفاده کنید و با حداقل سرمایه گذاری ممکن اجازه اقامت اروپا را دریافت کنید ، باید سریعا درخواست خود را ارسال کنید. در حال حاضر، اقامت یونان از طریق برنامه سرمایه گذاری به صرفه ترین شرایط را در اتحادیه اروپا ایجاد کرده است.

دریافت اجازه اقامت یونان چه مزایایی دارد ؟ 

اجازه اقامت یونان به شما اجازه می دهد بدون ویزا به هر کدام از کشورهای شینگن سفر کنید. شما می توانید بدون ویزا به 26 کشور سفر کنید و در هر 6 ماه 90 روز در کشور مورد نظر خود اقامت داشته باشید. این فرصت استثنایی کیفیت زندگی شما را بسیار بهبود می بخشد. 

شما می توانید خیلی سریع اجازه اقامت یونان را دریافت کنید: ظرف مدت 60 روز پس از ارسال درخواست ، مقیم این کشور خواهید شد. 

شما می توانید این اجازه را نه فقط برای خود بلکه برای خانواده خود نیز دریافت کنید. به همراه شما، همسر ، فرزندان زیر 21 سال که از نظر مالی به شما وابسته هستند و همچنین والدین و نوه هایتان می توانند به یونان بیایند.

یکی دیگر از مزایای اقامت یونان توسط برنامه سرمایه گذاری ، شرایط روشن و ساده آن است. شما در یونان سرمایه گذاری می کنید و ملک می خرید و به راحتی برای مدت پنج سال اجازه اقامت یونان می گیرید. پس از آن ، می توانید اجازه خود را هر چند بار که تمایل دارید تمدید کنید به شرطی که هنوز ملک را در اختیار داشته باشید.

لطفا توجه داشته باشید که برنامه اقامت یونان از طریق برنامه سرمایه گذاری فرصت زندگی در یک کشور اروپایی ، دسترسی رایگان به خدمات بهداشتی و درمانی و کیفیت زندگی عالی اروپایی را با نرخ ارزان برای شما فراهم می کند.

آیا پس از اقامت یونان قادر به دریافت گذرنامه خواهید بود؟ 

بله، شما می توانید برای خود و اعضای خانواده خود درخواست اقامت دائم و تابعیت یونان را بدهید. طبق برنامه مهاجرت یونان ، شما مجبور نیستید که قبل یا بعد از گرفتن اجازه اقامت در این کشور زندگی کنید که این موضوع یک عامل تعیین کننده برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی است. 

اگر قصد اخذ اقامت دائم  یونان را دارید ، باید قسمت بیشتری از سال یعنی حداقل 183 روز را در یونان اقامت داشته باشید. با داشتن کلیه شرایط مهاجرت ، شما می توانید بعد از پنج سال اقامت دائم و 10 سال تابعیت خود را درخواست دهید. 

برای دریافت اجازه اقامت یونان باید 250،000 یورو را چگونه در املاک یونان سرمایه گذاری کنم ؟

طبق برنامه مهاجرت یونان ، شما می توانید براساس نیازها و علایق خود یکی از گزینه های زیر را انتخاب کنید. 

  1. 250،000 یورو رادر ملک سرمایه گذاری کنید.

شما می توانید یک یا چند ملک را با هزینه کل 250،000 یورو خریداری کنید در این صورت شما اجازه اقامت یونان را به مدت پنج سال دریافت خواهید کرد و می توانید آن را برای مدت پنج سال تمدید کنید البته تا زمانی که ملک را در اختیار داشته باشید. 

  1. از 250،000 یورو برای اجاره املاک استفاده کنید.

شما حداقل برای مدت 10 سال ملکی را اجاره می کنید. ساعات اشتراکی یک هتل یا اقامتگاه توسط سازمان گردشگری ملی یونان ثبت می شود. از این طریق شما اجازه اقامت را به مدت پنج سال دریافت خواهید کرد و می توانید مجوز را برای مدت چند سال دیگر تمدید کنید. 

چه گزینه های دیگری برای سرمایه گذاری در یونان وجود دارد؟

دولت یونان اخیراً راههای دریافت اجازه اقامت را افزایش داده است. اکنون ، سرمایه گذاران خارجی از خارج از اتحادیه اروپا می توانند با سرمایه گذاری حداقل 400000 یورو در سهام یک شرکت ، اجازه اقامت یونان را دریافت کنند. برای دریافت اجازه اقامت ، می توانید یک سپرده بانکی به مبلغ  400،000 یورو برای مدت یک سال یا بیشتر در یک بانک محلی باز کنید. همچنین ، شما می توانید 400000 یورو در یک شرکت یونانی سرمایه گذاری کنید. 

مقامات یونان گزینه های دیگری را نیز برای سرمایه گذاری ارائه می دهند ، اما محبوب ترین سناریو برای دریافت اجازه اقامت هنوز سرمایه گذاری در ملک است.  

در یونان ملک را از کجا بخریم؟ 

اگر شما اطلاعات زیادی در مورد بازار املاک و مستغلات یونان ندارید اصلا جای نگرانی نیست ، کارشناسان ما به شما در مورد بازار محلی املاک و مستغلات و هر گونه سوال دیگر در این رابطه مشاوره می دهند. ما پرونده خاص شما را بررسی می کنیم و بهترین و مناسبترین گزینه را با توجه به شرایط شما پیشنهاد می دهیم. 

امروزه بازار املاک یونان  بسیار پر رونق است. اکثر سرمایه گذاران خارجی که در برنامه مهاجرت یونان، املاک و مستغلات خریداری می کنند آتن را انتخاب میکنند. بیشترین تقاضا در محله های پایتخت کلوناکی و پلاکا برای خرید آپارتمان لوکس است که از 4000 یورو برای هر متر مربع شروع می شود. پس از آتن پیرئوس ، پالینی ، پلیگیروس ، چانیا ، تسالونیکی ، ارموپولی ، کورفو ، کورینت و لفکادا جز پر طرفدارترین محله ها هستند.

از زمان شروع اعطای مجوز اقامت یونان از طریق برنامه سرمایه گذاری در سال 2013 ، تاکنون به 3،620 سرمایه گذار خارجی اجازه اقامت اعطا شده است. متقاضیان این برنامه اکثرا شهروندان چین ، روسیه ، ترکیه و مصر هستند. 

آیا می توانید از املاک یونان درآمد کسب کنید؟

مطمئنا همینطور است، نرخ املاک فعلی در یونان نسبت به باقی کشورهای اروپایی بسیار کم ​​است. نرخ هر متر مربع در یونان 1.5-2 برابر کمتر از اسپانیا ، پرتغال یا مالت است. گفته شده ، کارشناسان املاک یونان افزایش قیمت املاک و مستغلات را در آینده نزدیک پیش بینی کرده اند. یونان یک بازار گردشگری پویا دارد ، بنابراین صاحبان املاک تفریحی قادر به اجاره املاک خود با بازگشت سرمایه مناسب هستند.

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید