سفر به یونان تعطیلات پاییزی در یونان - Go To Greece

تعطیلات پاییزی در یونان

تعطیلات پاییزه در یونان

پاییز زمانی است که طبیعت به خود می آید و یونان را به عنوان یک منطقه نمونه گردشگری در دنیا معرفی می کند. پاییز یونان بسیار خاص است. حومه یونان در این فصل بسیار درخشان است و دریا به اندازه کافی هنوز گرم است که بتوان تن به دریا زد و شنا کرد. در این فصل کمی از هجمه و شلوغی استراحتگاه ها کاسته شده و زمین پر است از درختان سر به زیر افتاده زیتون و انگور در رنگ های متنوع. پاییز وقت آن است که از رنگ های مختلف قرمز و نارجی و زرد در زمان تغییر رنگ درختان در یونان لذت برید و طبیعت را با رنگ های خیزه کننده و کارت پستالی تماشا کنید.

سپتامیر زمان برداشت انگور در یونان است. در این زمان بازید از کارخانه های سنتی و نوین شراب سازی در یونان جذابیت زیادی دارد. در ماه سپتامبر تا اوایل ماه اکتبر بسیار از پوست و ساقه انگور در کرت راکی درست می کنند. به دنبال آن در اکتبر و نوامبر زمان برداشت زیتون فرا می رسد. تصور اقامت در مزرعه ای که برای گردشگران در کنار مزارع کشاورزی فراهم شده به خودی خود می تواند روایی باشد. زیتون و بهره وری از این میوه دوست داشتنی برای یونانی ها تنها به معنی یک محصول نیست بلکه به معنی یک امر اجتماعی است.

مقاصد محبوب پاییزه در یونان

پاییز زمانی است که می توان بسیاری از مقاصد تعطیلات عالی را در یونان کشف کرد. پاییز درست زمانی است که جزایر مختلف یونان در آرام ترین حالت خود به سر می برند. گردشگرانی که این فصل را برای بازدید از یونان انتخاب می کنند می توتانند مکان های بازدید خود را از سواحل و جزاایر تا مراکز شهرها توسعه دهند. می توان برای اقامت آخر هفته در یکی از جزایر یونان  بخصوص جزایر سر سبز یونان مانند اسپورادس انتخاب کرد.

در پایی رفتن به سواحل طولانی و جنگل های انبوه ایوا و یا بازدید از پلیون بسیار جذابیت دارد. می توانید از سواحل و کوه های آرام یونان لذت ببرید . از آنجا که بادهای شمال آگوست ارام شده اند پاییز برای قایقرانی در دریای اژه و ایونی بهترین انتخاب است.

پاییز زمانی است که بسیاری از مکان های عاشقانه یونان به معنای واقعی کلمه خود را نشان می دهند. ایالت هایی مانند مونمواسیا ، نافپلیون و نافپاکتوس با قلعه ها و بنادر ونیزی نمونه بارز فضاهای عاشقانه یونان هستند. پاییز وقت هایی را در اختیار عاشقان می گذارد که در مسیرهای قدیمی جزایر و سرزمین های اصلی و بکر این کشور قدم بزنند و رویا پردازی کنند و یا با رفتن به کلیساها و صومعه های شگفت انگیز بیزانسی در سراسر یونان پیان های عاشقانه خود را قوی تر کرده و ادای احترام کنند.

اگر عاشق شهر و شهرنشینی باشید می توانید در پاییز از آتن و تسالونیکی باستانی دیدن کنید. در پاییز هر دو شهر ریتم بسیار متفاوت و روح منحصر به فرد خود را القا می کنند. بهترین راه این است که با پای پیاده این دو شهر را کاوش کنید، خود را در شهرهایی قدیمی رها کنید، در مراکز باستانی خرید کنید و یا با بازدید از موزه ها و گالری های تاریخی خارق العاده آوانگارد غرق در حسی عجیب شوید. کنسرت ها و نمایش های قدیمی در همه جای شهر بر پا است و شب صحنه اجرای زنده موسیقی و  هنرهای خیابانی و محلی است.

It's only fair to share...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید