سفر به یونان فرهنگ یونان - Go To Greece

فرهنگ یونان

فرهنگ یونان

آثار مختلفی از قرن های تاریخ پر شکوه و متنوع در هر گوشه از سرزمین یونان حک شده است. یافته هایی از دوره های ماقبل اریخ و باستان، آثار بی نظیر مربوط به آثار تاریخی کلاسیک، هلنی، قرون وسطی و بیزانس و آفرینش هایی از فرهنگ های هنری عامیانه، آثاری از تاریخ تمدن های دیگری که در یونان حضور داشته اند و ادیان مختلفی که در یونان زیسته اند همراه با خلاقیت های نوین و فعلی و سازه ها و آثار هنری مدرن در همه جای یونان به صورت یک همزیستی مسالمت آمیز دیده می شود.

یونان یک بهشت واقعی برای گردشگران فرهنگی است، یک سفر بزرگ و تاریخی و هنری که هر علاقمندی را بر سر ذوق خواهد آورد. گشت و گذار های آموزشی، انواع ساخته های نمایشی و تئاتری، جشنواره ها، زیارتگاه ها، بازدید از اماکن باستانی و انواع آثار تاریخی و موزه ها و به دنبال آن گشت و گذار برای بازدید و مطالعه محیط طبیعی و هنر و فرهنگ عامیانه یونان، تنها تعداد معدودی از موارد بسیار زیادی است که یونان را به قطب گردشگری فرهنگی در اروپا تبدیل کرده است.

هر کس که واقعا به دنبال شناخت یونان و تاریخ و مردم این کشور باشد، با سفر به وینان و بازدید از دوره های زمانی مختلف فرهنگی در یونان و داشتن یک تجربه فرهنگی بی نظیر در این کشور می تواند به شناخت نسبی از این کشور دست پیدا کند.