سفر به یونان مراکز اقامتی در یونان - Go To Greece

مراکز اقامتی در یونان

مراکز اقامتی در یونان

یونان یکی از محبوب ترین و بهترین مقاصد گردشگری در سراسر دنیا است چرا که هر ساله بیش از 12 میلیون مسافر و گردشگر از این کشور بازدید می کنند و همین باعث شده است تا کشور یونان در بین برترین کشور های جهان با رتبه بالای در لیست برترین کشورهای گردشگری جهان بنا بر داده های موجود در WTO قرار داده است.

در طی چند دهه گذشته مجتمع های توریستی و گردشگری پلیمورفیک یا چند منظوره  در مقیاس های بزرگ و کوچک فراوان در در حال توسعه زیادی در یونان در راستای پاسخگویی به نیاز ها و خواسته های اقامتی در کشور یونان ساخته شده و یا در حال توسعه هستند.

پتانسیل اقامت در هتل های یونان امروزه در حدود 8900 واحد یا هتل متفاوت است که به تعداد 352000 اتاق را پوشش می دهد.

علاوه ب راین اکثر مناطق توریستی در یونان تعداد قابل توجهی اتاق و مرکز اقامتی برای اجاره را فراهم کرده اند که زیر نظر سازمان خصوصی و ویژه G.N.T.O به بهترین شکل کنترل و نظارت شده و اداه می شوند. این در حالی است که بیش از 340 مکان اردوگاهی در 30 هزار نقطه یا منطقه متفاوت و بالغ بر 2500 خانه اجاره ای کوچک در سراسر کشور یونان به صورت رسمی در اختیار توریست ها بوده و به عنوان مراکز اقامتی به توریست ها اجاره داده می شوند.  اکثر اقامتگاه های توریستی یونان اخیرا مورد باز سازی قرار گرفته اند و بهسازی شده اند و هم اکنون با کیفیت بسیار بالا و به صورت مدرن در حال ارائه خدمات به توریست ها می باشند.

انواع مراکز اقامتی در یونان

  • هتل ها ( انواع هتل های استاندارد، مهمانخانه های سنتی، اقامت های اگروتوریست و غیره)
  • انواع اتاق های اجاره ای
  • انواع آپارتمان های اجاره ای
  • انواع اقامتگاه های توریستی و ویلاها ( انواع خانه های اقامتی و پذیرایی که به صورت خودگردان و بسته به نیاز توریست ها در هر منطقه فراهم شده اندو در اندازه ها و ساختارهای متفاوت برای مقاصد گردشگری بخصوص در ایام تعطیل به کار گرفته می شوند.)
  • کمپینگ ها\ مکان های سازمان یافته ای که برای بر قراری کمپ یا کمپینگ در سراسر یونان زیر نظر سازمان خصوصی و رسمی N.T.O. فعالیت می کنند. معمولا کمپینگ ها مکان هایی هستند که برای چادر زدن و یا توقف کاروان ها و خودروهای کاروانی تعبیه شده اند و در ضمن معمولا در یونان در مراکز کمپینگ خانه های ییلاقی نیز در ابعاد کوچک فراهم شده اند و با ارائه خدمات قابل قبول و گسترده ای به مهمانان و گردشگران از آنها پذیرایی می کنند. بسیاری از این کمپینگ ها رسمی بوده و به راحتی می توانید از طریق آژانس های مسافرتی از قبل یکی از این مناطق را رزرو کنید.
  • خوابگاه های جوانان

به راحتی می توانید با کمک مشاوران ما در موسسه حقوقی ساحل آفتاب انواع هتل ها و مراکز اقامتی و یا کمپینگ های یونان را پیدا کرده و رزرو کنید. بسته به میزان بودجه خود می توانید یک اتاق در یکی از بهترین هتل ها و یا یک آپارتمان با تمام شرایط مورد نیاز برای خود رزرو کنید و یک تعطیلات خوش و خاطره انگیز را به همراه خانواده در یکی از بهترین مکان ها اقامتی یونان داشته باشید. برای این کار کافی است که به سایت ساحل آفتاب مراجعه کنید و یا با کارشناسان ما در موسسه ساحل آفتاب در تماس بوده و در بهترین مراکز اقامتی ، ویلاها و آپارتمان ها و یا کمپینگ های اجاره ای یونان تعطیلات خود را سپری کنید.