سفر به یونان میستراس یونان (Mystras) - Go To Greece

میستراس یونان (Mystras)

میستراس یونان (Mystras)

دوست دارید شوالیه یا شاهزاده ای باشید که در دوران کودکی خود تصور می کردید؟ برای این کار کافی است که به شهر میستراس در یوان سفر کنید و رویای کودکی خود را تحقق بخشید.

شهر میستراس یا شهر برج عرفانی در منطقه پلوپونز یونان در شش کیلومتری شمال غربی شهر اسپارتا واقع شده است. شهری جذاب و مربوط به دوران قرون وسطی که مقصد هر ساله بسیاری از توریست ها است.

در اطراف قلعه شهر پرسه بزنید و از سکوت با شکوه و عظمت شهر لدت برید . از کاخ دسپاتس (Despots) یا آناکتورا از خانه های لاسکاریز (Laskaris)  و فرانگوپولوس (Frangopoulos) ، از کلیسای جامع و زیبای سنت دیمیتریوس (Saint Dimitrios) و صومعه های چشمگیر و فوق العاده جذاب اور لیدی پاتاناسا (Our Lady Pantánassa)،  اور لیدی پریولپتوس (Οur Lady Perivleptos) و بسیاری دیگر از دیدنی های این شهر زیبا و مهبوت کننده دیدن کنید.

گردش و تفریح در طول کاسترو (Kástro) موسوم به قلعه فرانکیش و یا بازدی از بالا شهر و پایین شهر  جایی که معماری قدیمی آنها به شکل رویایی انجام شده واقعا لذت بخش است. با چشم دل می توانید زمانی که در این شهر هستید شاهزاده فرانکیش را در کنار شاهزاده خانم ها که در عمارت های کاخ نشین در کنار هم نشسته و مراسم تاج گذاری دارند را مشاهده و تجسم کنید. هیئت های خارجی را در نظر بگیرید که برای اهدا هدایا خود بی تابی می کنند و یا دهقانان و بازدید کنندگان و بازرگانانی که در سطح شهر با ازدحام زیاد و در هیاهوی فراوان در حال داد و ستد و رفت و آمد هستند.

اهمیت تاریخی شهر میستراس بسیار زیاد و از شهرهای گران قدر یونان است. در قرن چهاردهم شهر میستراس به مرکزیت و محوریت دسپوتیت مورئاس (Despotate of Moreas) تبدیل شد، جایی که در سال 1448 آخرین امپراطور بیزانس یعنی کنستانتین پالائولوگوس چهاردهم (Constantine XI Palaeologos) در این مکان تاج گذاری کرد.

برای درک بهتر جاذبه ها و اهمیت شهر میستراس می توانید با بازدید از موزه باستان شناسی شهر بینش عمیق تری از تاریخ غنی این منطقه به دست بیاورید. به میستراس سفر کنید و رویای خود را واقعی کنید.